Продолжая использовать сайт, вы соглашаетесь с нашей политикой использования файлов «cookie»
Согласен

Vai var pārvaldīt Gudro māju ar viedtālruni?

Mūsdienās praktiski visi gudro ierīču ražotāji atbalsta pārvaldību no viedtālruņa. Atšķirība ir tajā, kādu ekosistēmu Jūs izmantojat – iPhone vai Google. Praktiski visas ierīces atbalsta šīs platformas. Lai gan daži ražotāji var neatbalstīt kādu no sistēmām, arī šādos gadījumos pastāv risinājums. Tie ir tā saucamie virtuālie vadības serveri (Home Assistant, Home Bridge) dažādu ierīču savienošanai un automatizācijai.

Kāda aplikācija ir nepieciešama Gudrās mājas pārvaldībai?

Visērtāk pārvaldīt savu Gudro māju ir ar pašas platformas aplikāciju. iPhone viedtālruņiem tā būs Home Kit. Priekš Google – Google Home. Pārvaldībai Jūs varat izmantot arī balss asistentu, piemēram, "OK Google" vai Siri.

Kas notiks, ja es nopirkšu jaunu viedtālruni?

Ja Jūs plānojat iegādāties jaunu viedtālruni un baidāties pazaudēt piekļuvi savai Gudrajai mājai – neraizējieties! Gudrās mājas pārvaldības sistēma ir saistīta ar Jūsu lietotājkontu aplikācijās Google Home vai Apple Homekit, bet dati un sakari glābājas mākoņserverī. Tas nozīmē, ka, atjaunojot vai pat pazaudējot ierīci, visi Jūsu dati būs saglabāti. Jums ir nepieciešams tikai atcerēties piekļuves paroles un pārbaudīt, vai ir iestatīta sinhronizācija "mākonī".

Kā darbosies Gudrā māja, ja man ir divas mājas?

Gudro māju sistēmu izstrādātāji jau ir parūpējušies par Jums! Kad Jūs pirmo reizi iestātāt gudrās mājas sistēmas, Jūs izveidojat Jūsu nekustamā īpašuma plānu virtuālajā vidē ("Gudrās mājas" pārvaldības programmā). Jūs norādāt savu māju, guļamistabu skaitu, pievienojat katrai virtuālajai istabai nepieciešamās gurās ierīces. Gadījumā, kad Jums ir vairākas mājas, Jūs varat attiecīgi izveidot vairākas virtuālās mājas. Visas virtuālās mājas darbosies autonomi viena no otras. Turklāt, kad Jūs fiziski atradīsieties kādā no mājām, Jūsu viedtālrunis piedāvās Jums mijiedarboties pirmam kārtam ar to māju vai pat istabu, kurā Jūs atrodaties dotajā brīdī.
Sazināsimies?
Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mūsu speciālisti izvēlēsies piemērotāko risinājumu Jūsu projektam